DOŁĄCZ DO KLUBU!


   Jeśli masz hovawarta lub jeśli myślisz o zakupie szczeniaka. Masz hodowlę i planujesz miot? A może chcesz po prostu spędzać aktywnie i miło czas w towarzystwie innych hovozakręconych klubowiczów? Jeśli Twoja odpowiedź choć na jedno pytanie będzie pozytywna, to nie czekaj, baw się z nami. Serdecznie zapraszamy - dołącz do Klubu Hovawarta.
   Co należy zrobić aby zostać Członkiem Klubu Hovawarta? Po pierwsze musisz należeć do Związku Kynologicznego w Polsce i nie musisz mieć jeszcze hovawarta. Po drugie - wypełnij deklarację przystąpienia do Klubu lub pobierz na komputer wersję deklaracji w docxwypełnij i odeślij ją online na adres e-mail: klub.hovawarta.pl@gmail.com.
Poczekaj na kontakt, opłać wpisowe 10 zł + składkę 50 zł za 2024 rok i już jesteś członkiem Klubu Hovawarta.
Jeśli chcesz aby twój pies- reproduktor czy suka hodowlana zostały dodane do naszej bazy klubowej to przeslij ich dane wypełniając deklarację dla suki/psa a jeśli masz hodowlę i chcesz ją zgłosić do bazy Klubu wypełnij tą deklarację zgłoszenia hodowli lub wypełnij druk tradycyjnie pobierając na komputer deklarację w docx- wypełnij, podpisz i prześlij na nasz adres mailowy a my umieścimy te dane na stronie klubowej.Pamiętaj aby przesłać na adres: hodowla@hovawart-klub.pl skany dokumentów potwierdzające dane które mają być umieszczone na stronie (rodowody, potwierdzenia badań psów, egzaminy itp.) Deklaracji nie musisz drukować możesz ją wypełnić i podpisać internetowo przez e-puap. Proste, prawda?





KLUB HOVAWARTA W POLSCE
ul.Piwoniowa 16
60-175 Poznań
NIP: 5260005480

KONTO BANKOWE:
Bank PeKaO S.A.
80 1240 1040 1111 0011 2191 4346

KONTAKT:
501-195-455
klub.hovawarta.pl@gmail.com
Facebook