NOWOŚCI12.05.2024 WITAMY NA ŚWIECIE SZCZENIĘTA W HODOWLI MIEĆ MARZENIA!
Czekaliśmy i już są! Pierwsze w tym roku, klubowe hovawarty!
NESCA Mieć Marzenia FCI , urodziła 9 dorodnych szczeniaczków - sześciu chłopców i trzy dziewczynki.
Wszystkie maluchy w kolorze czarnym podpalanym. Małe hovki będą gotowe do nowych domów po koniec czerwca w sam raz na wakacje.
Więcej informacji na stronie hodowli Mieć Marzenia i na podstronie klubowej aktualne mioty.
Maluchom życzymy dużo mleka, a Nesce cierpliwości w odchowywaniu dzieci. Trochę zdjęć maluszków poniżej.18.04.2024 ZAPRASZAMY NA LETNI, LIPCOWY KLUBOWY MINI OBÓZ.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na mini obóz szkoleniowo-integracyjny.
Termin obozu: 12-14 lipca 2024.
Miejsce: Sosnowy Dwór ul.Kazimierza Wóycickiego 10a, 01-987 Warszawa
Kontakt w razie pytań dotyczących wydarzenia: Monika Rogalska 📞 698 631 190
Dyscypliny sportowe: mantrailing, nosework, posłuszeństwo z elementami OBI.
Termin zgłoszeń: 28.04.2024 r.
Ilość uczestników: 10 psów z przewodnikiem, opcjonalnie 8 psów z przewodnikiem.
Szkoleniowcy: Magda Warońska - mantrailing
Monika Arasimowicz - posłuszeństwo, elementy Obi, pokaz psiego ratownictwa terenowego.
W sobotę zapraszamy na integracyjnego grila
Zapisy na maila: m.rogalska1305@gmail.com
Więcej informacji TUTAJ. Do zobaczenia!


08.04.2024 ZAPOWIEDŹ PIERWSZEGO W ROKU 2024 MIOTU W HODOWLI KLUBOWEJ - MIEĆ MARZENIA (FCI).
Przyszła wiosna a wraz z nią zapowiedź marodzin, pierwszych w tym roku, klubowych szczeniaczków. Hodowla "Mieć Marzenia", już niebawem, bo 26.04.2024 będzie oczekiwać maluszków po klubowej Nesce Mieć Marzenia i słowackim reproduktorze Amigo z domu na Hvezdarni.
Więcej wiadomości na podstronie zapowiedzi miotów oraz na stronie hodowli Mieć Marzenia.Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. :-)


18.03.2024 WIOSENNE SEMINARIUM TROPIENIOWE Z AGNIESZKA FILAR.
Seminarium wiosenne z tropienia sportowego już za nami. Dziękujemy za wspólne tropienie. Więcej wspomnień na podstronie seminaria klubowe. Na kolejne tropienie z Agnieszka Filar zapraszamy jesienią.
29.02.2024 ZMIANY NA STRONIE CZYTELNIA.
Wreszcie jest! Na stronie uruchomiłyśmy czytelnię. Pierwsze trzy artykuły już na Was czekają.
30.12.2023 ZMIANY NA STRONIE KLUBOWEJ.
Strona, jak wiecie, jest cały czas w budowie. Dodane zostały podstrony w części "HODOWLA" o uprawnieniach hodowlanych ZKwP, w części "SZCZENIĘTA" przewodnik właściciela szczeniaka. Już wkrótce uruchominy czytelnię.
18.12.2023 KALENDARZE KSIĄŻKOWE Z LOGO KLUBU HOVAWARTA.
Zbliża się koniec roku 2023 i w związku z tym postanowiliśmy zamówić kalendarze na rok 2024 z logo naszego Klubu Hovawarta. Kalendarze mają format B5 i są tygodniowe z notesem w kolorach :czerwony, jasny brązowy i ciemnobrązowy. Jeśli chcielibyście mieć taki unikatowy kalendarz to proszę o kontakt na adres mailoy: klub.hovawarta.pl@gmail.com - poniżej zdjęcia kalendarza.
12.12.2023 MIOT W HODOWLI "ODDANY TOBIE" (FCI).
Zuza ( Berenica Micalive) została mamą. :-) W hodowli "Oddany Tobie" przyszły na świat hovki w znacznej ilości. Powitajmy 8 suczek i 3 pieski :-) Suczki w kolorach 6 blond i 2 czarnym podpalanym, pieski tylko czarne podpalane. Maluszki niech się zdrowo "hovają" :-)a mamie Zuzce życzymy dużo mleka i wytrwałości w wylizywaniu szczeniaczków.
Zainteresowanych małymi hovawartami z hodowli Oddany Tobie (FCI) zapraszamy do kontaktu z hodowcą.
Więcej na podstronie aktualne mioty.
Poniżej kilka zdjęć maluszków.07.12.2023 MIOT W KRÓLEWSKIEJ KRAINIE (FCI).
Już są :-) W hodowli Królewska Kraina zaroiło się od małych hovciątek. Witamy 3 suczki w kolorze blond i 2 w czarnym podpalanym oraz pieski w kolorach: 2 blond i 2 w czarnym podpalanym. Mamie Florze (FUSSION QUICK DECISION Królewska Kraina) życzymy wytrwałości a maluszkom dużo mleka i wspaniałych właścicieli.
Zainteresowanych małymi hovawartami z hodowli Królewska Kraina (FCI) zapraszamy do kontaktu z hodowcą.
Więcej na podstronie aktualne mioty.
Poniżej kilka zdjęć maluszków.

17.11.2023 UZUPEŁNIAMY STRONE KLUBOWĄ.
Cały czas pracujemy nad stroną klubową i w związku z tym pojawiły się nowe wiadomości! Uzupełniłyśmy dwie podstrony w dziale szkolenie. O tropieniu użytkowym. opowiedział nam Robert Nikołajew - przewodnik Gryfina Czarne Ancymony. Uzupełnione zostały również informacje o seminariach klubowych 2023 roku.07.11.2023 ZAPOWIEDŹ MIOTU W HODOWLI KLUBOWEJ - ODDANY TOBIE (FCI).
Zima z małym hovkiem - czemu nie! Do zapowiedzi miotu w Królewskiej Krainie dochodzi druga zapowiedź. Spieszymy z dobrą nowiną!
Już w grudniu, w hodowli Oddany Tobie (FCI) przyjdą na świat małe, oddane tobie "hovo-kluski śląskie" :-)
Rodzice miotu to BERENICA Micalive (ZUZA) oraz reproduktor FRANKLIN From House of Lincoln z niemieckiego Klubu HZD.
Więcej wiadomości na podstronie zapowiedzi miotów oraz na stronie hodowli Oddany Tobie.Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. :-)


25.10.2023 ZAPOWIEDŹ MIOTU W HODOWLI KLUBOWEJ KRÓLEWSKA KRAINA (FCI).
Z radością informujemy, iż w hodowli klubowej Królewska Kraina już niebawem na świat przyjdzie gromada małych hovciątek.
Rodzicami miotu są FUSSION QUICK DECISION Królewska Kraina (FLORA) oraz niemiecki reproduktor z Klubu RZV Edison von der Hasel.
Więcej wiadomości na podstronie zapowiedzi miotów oraz na stronie hodowli Królewska Kraina.Czekamy pod koniec listopada na szczęśliwe rozwiązanie. :-)


10.10.2023 REKORDOWY MIOT W HODOWLI QUANTUM HOV (FCI).
No i mamy rekord! W hodowli Quantum Hov (FCI) urodziło się 16 szczeniąt w dwóch kolorach. Witamy na świecie 8 piesków (2 blond, 6 czarnych podpalanych) i 8 suczek (1 blond i 7 czarnych podpalanych).

Shanti Unalome życzymy morza mleka, dla maluszków zdrowego odchowu i wspaniałych właścicieli a dla Marzeny - dużo sił do opieki nad dużym stadem małych hovków.
Zainteresowanych małymi hovawartami z hodowli Quantum Hov (FCI) zapraszamy do kontaktu z hodowcą.
Więcej na podstronie aktualne mioty.


05.10.2023 MIOT W W HODOWLI KLUBOWEJ LECCINUM (FCI).
Dnia 28.09.2023 w hodowli Leccinum (FCI) przyszedł na świat trójkolorowy miot Aronji i Spirita. Witamy 7 piesków (2 blond, 2 czarne podpalane i 3 czarne) i 2 suczki w kolorach: czarnym i czarnym podpalanym. Aronji życzymy dużo mleka a zainteresowanych małym hovkiem z hodowli Leccinum zapraszamy na podstronę aktualne mioty i kontakt z hodowcą.

18.09.2023 ZAPOWIEDŹ MIOTU W HODOWLI KLUBOWEJ LECCINUM (FCI).
Już na dniach, w hodowli Leccinum(FCI), przyjdą na świat maluchy ARONJI i SPIRITA!
Czy będzie trójkolorowy miot? Tajemnica niedługo się wyjaśni.Trzymamy kciuki za poród bez komplikacji :-). Wiecej na podstronie zapowiedzi miotów.


15.09.2023 ZAPOWIEDŹ PIERWSZEGO MIOTU W HODOWLI KLUBOWEJ QUANTUM HOV.
Miło nam przekazać nowinę, iż nasza klubowa Shanti Unalome spodziewa się potomstwa!
Więcej wiadomości na podstronie zapowiedzi miotówCzekamy z niecierpliwością na szczęśliwe rozwiązanie. :-)


23.08.2023 WIELKIE ŚWIĘTO HOVAWARTÓW W SIERAKOWIE 2023 ZA NAMI!
W sobotę 19.08.2023 odbyła się pierwsza Specjalistyczna Wystawa Hovawartów organizowana przez Klub Hovawarta w Polsce oraz poznański oddział Związku Kynologicznego w Polsce. Miło nam było gościć wszystkich wystawców oraz licznie zgromadzonych miłośników rasy. Zwycięzcą Rasy (BOB) została piękna, 10 letnia suczka z Klasy Weteranów - Karou z Krainy Żabek! Najlepsze gratulacje dla naszej Klubowej Kasi!Zwycięzcą Płci Przeciwnej (BOS) okazał się pies z Klasy Użytkowej - Woody Pusztai Pandur.Najlepszą Dorosłą Suką w rasie okazała się suczka z Klasy Otwartej - CLARA vom Christinenstein.Wielkie gratulacje dla Zwycięzców!
Nasza wystawa nie miałaby takiej rangi gdyby nie Christian Ilgner profesjonalny sędzia, specjalista rasy z niemieckiego klubu RZV. Mamy nadzieję, że Wszyscy bawili się doskonale. Już teraz zapraszamy na "za rok".
Pełne wyniki z wystawy na podstronie Wyniki Wystaw A tutaj link do fotorelacji Justyny Pawlak-Fornal oraz link do fotorelacji Kasi Stanke.


01.08.2023 ZAPRASZMY NA PIERWSZĄ SPECJALISTYCZNĄ WYSTAWĘ HOVAWARTÓW SIERAKÓW 2023!
Zostało jeszcze kilka dni do końca zapisów na pierwszą Specjalistyczną Wystawę Hovawartów organizowaną przez Klub Hovawarta, która odbedzie się 19.08.2023 r w Sierakowie. Podajemy link do wydarzenia na Facebooku - Specjalistyczna Wystawa Hovawartów Sieraków 2023 Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych.
Dla wszystkich uczestników mamy przygotowane upominki - niespodzianki przygotowane przez naszych sponsorów.


01.08.2023 JUŻ JEST! NOWA OFICJALNA STRONA KLUBU HOVAWARTA
Wreszcie nadeszła długo oczekiwana przez wielu z nas chwila. Z wielką przyjemnością przedstawiamy naszą nową, oficjalną stronę Klubu Hovawarta w Polsce. Nad stroną nadal pracujemy i będziemy sukcesywnie dodawać kolejne podstrony. Zapraszamy do przejrzenia serwisu.


KLUB HOVAWARTA W POLSCE
ul.Piwoniowa 16
60-175 Poznań
NIP: 5260005480

KONTO BANKOWE:
Bank PeKaO S.A.
80 1240 1040 1111 0011 2191 4346

KONTAKT:
501-195-455
klub.hovawarta.pl@gmail.com
Facebook